La Federació Catalana de Patinatge ha atorgat al C.E. Arenys de Munt la organització del Campionat de Barcelona en la categoria Prebenjamí el 18 i 19 de maig 2013.
El PHC Sant Cugat Prebenjamí A s’ha proclamat campió del grup P5 i lluitarà pel Campionat de Barcelona que es celebrarà a Arenys de Munt els propers 18 i 19 de Maig.
Els jugadors de l’Adrià Pinto han aconseguit 13 victòries i només 1 derrota. El format de competició serà de lligueta de 4 grups de 3 equips, classificatòries, dues semifinals i una final. Aquest dimarts s’ha fet el sorteig dels emparellaments del Campionat de Barcelona a la seu de la Federació Catalana de Patinatge.
Grup A: | Grup C: | |
CH CALDES Recam Laser A | CHP BIGUES I RIELLS A | |
PHC SANT CUGAT A | CH MATARO B | |
Maheco CERDANYOLA CH A | CP MANLLEU A | |
Grup B: | Grup D: | |
CP TORDERA A | CH CALDES Recam Laser B | |
CE ARENYS DE MUNT A | CP VOLTREGA B | |
HC SENTMENAT A | CP VOLTREGA A |
1er | 8:30 | A | CH CALDES A | 1 | PHC SANT CUGAT A | 3 | ||
2on | 9:40 | B | CP TORDERA A | 2 | CE ARENYS DE MUNT A | 1 | ||
3er | 10:50 | C | CHP BIGUES I RIELLS A | 3 | CH MATARO B | 0 | ||
4rt | 12:00 | D | CP VOLTREGA B | 2 | CP VOLTREGA A | 1 | ||
5è | 13:10 | A | CERDANYOLA CH A | 2 | CH CALDES A | 1 | ||
6è | 14:20 | B | HC SENTMENAT A | 1 | CP TORDERA A | 3 | ||
7è | 15:30 | C | CP MANLLEU A | 3 | CHP BIGUES I RIELLS A | 1 | ||
8è | 16:40 | D | CP VOLTREGA A | 1 | CH CALDES B | 2 | ||
9è | 17:50 | A | PHC SANT CUGAT A | 3 | CERDANYOLA CH A | 0 | ||
10è | 19:00 | B | CE ARENYS DE MUNT A | 2 | HC SENTMENAT A | 1 | ||
11è | 20:10 | C | CH MATARO B | 0 | CP MANLLEU A | 3 | ||
12è | 21:20 | D | CH CALDES B | 3 | CP VOLTREGA B | 0 |
9:15 | 5è/8è | CERDANYOLA CH A | 3 | ARENYS DE MUNT A | 1 |
10:30 | 5è/8è | CHP BIGUES I RIELLS A | 3 | CP VOLTREGA B | 0 |
11:45 | SF1 | PHC SANT CUGAT A | 3 | CP TORDERA A | 2 |
13:00 | SF2 | CP MANLLEU A | 2 | CH CALDES B | 1 |
14:15 | 7è/8è | ARENYS DE MUNT A | 2 | CP VOLTREGA B | 1 |
15:30 | 5è/6è | CERDANYOLA CH A | 1 | CHP BIGUES I RIELLS A | 3 |
16:45 | 3er/4rt | CP TORDERA A | 3 | CH CALDES B | 1 |
18:00 | FINAL | PHC SANT CUGAT A | 3 | CP MANLLEU A | 2 |
CAMPIONS DE BARCELONA
Primer partit del Campionat de Barcelona Prebenjamí, davant del CH Caldes 'A' i a les 8:30.
Parcials:
1er: 0-0
2on: 2-4
3er: 0-1
Parcials:
2-4
0-3
1-3
CLASSIFICATS PER A SEMIFINALS!!!
Parcials:
0-1
1-1
3-1
Prórroga 0-0
Faltes directes 1-2
A LA FINAL!!!
Parcials:
0-0
0-2 Carles Domenech (2)
1-1 Alex Olmo
Ian Jiménez (p)
Ignasi Blancher
Jordi Iglesias
Alan Le Roux
Tomás Pardo
Roger Lozano
Àlex Olmo
Carles Domènech
Entrenador: Adrià Pinto
Delegat: Xavier Pardo
Pol Pintado
Victor León
Jan Bas
Julio Expósito
Joan Gangonells
Pau Jurado
Martí Sanvicente
Sergi Guerreo (p)
Entrenador: Marc Miranda
Delegada. Olga Franco
Gerard Barnau (p)
Alex Vila Valiente
Marc Puigverd Pont
Hugo Bonache Gómez
Gerard Oviedo Fors
Max Martos Ferrer
Entrenador: Toni Vilà
Delegat: Carles Puigvert
Nº Nom i Cognoms
63 Marc Vila
20 Adriá Moreno
09 Edgar Ros
55 Héctor Rodríguez
22 Ester Anglas
11 Alberto Vera
26 Jordi Alucha
Entrenador: Aleix Castellsaguer
Delegat: Ramon Vila
Raúl Gutiérrez (p)
Adrià Bayés
Iker Serrano
Javier Lomas
Nil Torres
Pau Curtiellas
Entrenador: Ferran Carrió
Delegat: Mayka Michi
JULIA CARRERAS (p)
IVAN NAVARRO
JAVI ANTEQUERA
GENIS CARMONA
ALEIX LLADO
NOEL OLIANA
ALEX MOLERO
BLAI SIMON
Xavier Burguillos.
Nil Obiols.
Biel Cañete.
Èlia Bladé.
Olga Juanola.
Pol Torner.
Guillem Belarte.
Entrenador: Oriol Lladó
Delegat: Javi Burguillos